اخبار > طی حکمی دکتر قادر رضا زاده به سمت سرپرستی دانشگاه صنعتی اروميه منصوب شد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

طی حکمی دکتر قادر رضا زاده به سمت سرپرستی دانشگاه صنعتی اروميه منصوب شد.

دکتر رضا فرجی دانا وزير علوم، تحقيقات و فناوری، طی حکمی دکتر  قادر رضا زاده را به سمت سرپرستی دانشگاه صنعتی اروميه منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی، در حکم انتصاب دکتر رضازاده آمده است : اميد است با توکل به خداوند سبحان ، ماموريت و وظايف سرپرستی دانشگاه صنعتی اروميه را برپايه قوانين،سياست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانيد، بايسته است با پيروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبير و اميد و جلب همکاری دانشگاهيان و صاحب نظران، نقشی شايسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ايفا نماييد .
وزير علوم ، همچنين در نامه ای از خدمات دکتر ايرج ميرزايی رئيس سابق دانشگاه صنعتي  اروميه در زمان تصدی اين مسئوليت قدردانی کرد.
گفتنی است : دکتر قادر رضا زاده عضو هيئت علمی گروه مکانيک دانشکده فنی و مهندسي  دانشگاه اروميه است و پيش از اين مسئوليت معاونت پژوهش و فناوری دانشکده فنی و مهندسی اين دانشگاه را برعهده داشته است.


١٧:١٩ - سه شنبه ٦ خرداد ١٣٩٣    /    عدد : ٣٧٠٩١٩    /    تعداد نمایش : ١٤٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
نشریات مکتوب

قرآن الکترونیک

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیوندها

طرح ها و جشنواره ها
نیمکت
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
یکی از موضوعاتی که در زندگی فردی و اجتماعی و مادی و معنوی انسان تأثیر بسزایی دارد، ساده زیستی و قناعت است که متأسفانه کمتر به آن توجه شده است، در حالی که از نظر فرهنگ دینی، یکی ....

مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
حجت الاسلام شهاب مرادی؛ استاد مهارتهای زندگی است. به سایتش هم سری بزنید، پر است از سوال و جوابهای خانوادگی. بیش از ۱۱هزار عضو ثابت دارد و انبوهی از مشکلات دختران و پسران و همسرانی که او به تک تک آنها پاسخ می دهد...