اخبار > پرونده اعمال یک آقازاده!
 


  چاپ        ارسال به دوست

پرونده اعمال یک آقازاده!

 

آن آقازاده؛ آن که دارد پرونده‌هایی سرگشاده؛ آن‌که گویند از اموال دانشگاه آزاد کرد استفاده؛ آن نور چشمی خانواده ؛ آن‌که هست برای دفاع از خود آماده؛ آن‌که ۶۰میلیون دلار از شرکت توتال فرانسه در جیب نهاده!
آن‌که در موردش اظهارات متناقض دارند رسانه‌ها؛ آن‌که جرمش اثبات شد در دادگاه کانادا؛, آن صاحب مدرک معادل دکترای منابع انرژی‌زا، آن‌که در انتخابات مجلس هشتم  می‌خواست بشود کاندیدا؛ آن‌که طرح دولت وحدت ملی را کرد اجرا , آن نماینده تام الاختیار در «كمیته مشترک صیانت از آرا, آن که هدایت می‌کرد سایت جمهوریت را، آن‌که دست داشت در آشوب خیابان‌ها، آن‌که در ۴سال دولت نهم کرد حمایت مالی و اطلاعاتی از برخی رسانه ها؛ آن‌که به دادگاه احضار شد توسط دستگاه قضا, آن‌که پدرش گفته وزارت نفت او را کرده مبرا, آن که شکایت کرد از رییس سازمان صداوسیما!
آن‌که اواسط دولت سازندگی پایش به وزارت نفت شد باز، آن‌که به دلیل چالش‌هایی با دولت قبل فعالیت‌های انتخاباتی خود را کرد، آغاز آن‌که دارد قصه اش سر دراز، آن‌که می‌گوید رقابت برایش شده سندساز و دردسرساز؛ آن رئیس ستاد انتخابات پدر، آن که دستگیری همسرش شد برایش زنگ خطر, آن همنشین عطاءالله مهاجرانی، محسن و جمیله کدیور, آن که به لندن فرار کرد و گفت رفته سفر, آن‌که در مورد تحریم‌ها مکالمه می‌کرد با نیک آهنگ کوثر آن که در قراردادهای نفتی نامش بود جونیور؛ آن‌که بود با اصلاح‌طلبان دمخور؛

 

آن مفت‌خور؛ آن‌که نگران بود روی کار بیاید یک دیکتاتور آن تحصیل کرده در مدرسه نیکان، آن مدیرعامل شرکت بزرگ «مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران، آن که «کاف» گفت در تبلیغات انتخابات دور نهم پدرش هزینه کرد، ‌ ۲ میلیارد تومان؛ آن‌که مدعی است ثروت خانواده‌اش نیست پنهان, آن‌که رابطه نزدیکی دارد با ستاد اصلاح‌طلبان، آن‌که تعهد داد تا ۲۴ ساعت بعد خود را معرفی کند به دادستان ؛ او که مدعی بود پایین می آید توازن سیاسی ایران.
آن طرف قرارداد شرکت‌های بزرگ چندملیتی استات‌ اویل و توتال؛ آن مدعی برگزاری انتخابات در ایران با پول بیت‌المال؛ آن تبدیل‌کننده پول‌های سازمان بهینه‌سازی به دلار و ریال؛ آن در شرکت های اروپایی فعال؛ او که کیفرخواست پرونده اتهامی پرونده‌اش به دادگاه شد ارسال؛ آن‌که دارد جرائمی را علیه یک دلال تجاری، آن‌که دارد یک قرارداد ۱٫۸ میلیارد دلاری، آن آقای سرمایه گذاری؛ آن‌که نکرد برای پدر آبروداری؛ آن‌که دست داشت در پولشویی و بانکداری؛ آن‌که گذاشت برای کشور بدهکاری، آن‌که از کارهایش می‌شود پرده برداری,آن‌که داشت به تحریم‌ها پافشاری؛ آن‌که بود در کار پورسانت و رانت‌خواری, آن‌که در دادگاه کرد گریه و زاری..
آن‌که هست همه پرونده‌هایش در حالت ابهام؛ آن‌که روزنامه‌ها خطایش را کردند اعلام؛ آن‌که درگیر شده با اعداد و ارقام؛ آن‌که هنوز از دفترش می‌گیرند استعلام، آن‌که به فرار از کشور کرد اقدام؛ آن خوش‌اندام؛ آن عالی مقام؛ آن دلارام، آن‌که نداشت لحظه ای آرام! آن‌که گذاشت برای ورود میرحسین موسوی به صحنه انتخابات سنگ تمام, آن‌که در فرودگاه توسط نماینده دادستانی شد تفهیم اتهام, آن فرزند تشخیص مصلحت نظام .
بهزاد الف، روزنامه‌نگار و از اعضای فعال ستاد وی همی گفت «یک روز صبح از خواب بیدار شدمی و به ستاد رفتمی. دیدم پوستری چاپ کردندی و شعاری روی آن نوشتندی. شعار عجیب بدی بودندی؛ «همه باهم کار برای سربلندی ایران» رفتمی پیش م- ه! همی گفتمی آخر این چه شعاری بودندی؟ مگر این اطرافیان پدر شما در ایران زندگی نمی‌کنندی؟ …. م- ه در جواب من خندیدندی و گفتندی: «یعنی تو بیشتر از محجوب کارگرها را همی‌شناسی؟ این شعار خیلی هم خوب بودندی.»
نقل است بهزاد افشاری گفتندی البته وی ‌خواستندی مرا از سرش همی باز کردندی و جوابی که سرش بالا بود بدادندی! والله‌اعلم.


١٢:١٨ - جمعه ٧ آذر ١٣٩٣    /    عدد : ٤٠٤٨٣٤    /    تعداد نمایش : ٨٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
نشریات مکتوب

قرآن الکترونیک

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیوندها

طرح ها و جشنواره ها
نیمکت
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
یکی از موضوعاتی که در زندگی فردی و اجتماعی و مادی و معنوی انسان تأثیر بسزایی دارد، ساده زیستی و قناعت است که متأسفانه کمتر به آن توجه شده است، در حالی که از نظر فرهنگ دینی، یکی ....

مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
حجت الاسلام شهاب مرادی؛ استاد مهارتهای زندگی است. به سایتش هم سری بزنید، پر است از سوال و جوابهای خانوادگی. بیش از ۱۱هزار عضو ثابت دارد و انبوهی از مشکلات دختران و پسران و همسرانی که او به تک تک آنها پاسخ می دهد...