اخبار > اینم یه راهپیمایی حکومتی دیگه!
 


  چاپ        ارسال به دوست

اینم یه راهپیمایی حکومتی دیگه!

 

 

 

 

 

 

 

تقصیر خودشون نیست که، ذاتا اینجوری هستن! پس بعید نیست اینطوری درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن تو شبکه‌ها و سایتهای ضد انقلاب گزارش منتشر بشه:
 
یک: ماکت!
مجری: درود بر شرف آریایی تویی که ۲۲بهمن نشستی توی خونه و پرده‌های اتاقت رو کشیدی و تلویزیون رو خاموش کردی و فریب تبلیغات حکومت رو نخوردی و باعث این افتضاح بزرگ برای این رژیم شدی! ای باشرف، باغیرت، آریایی اصیل، نماینده کوروش روی زمین! افتضاحی که تو توی۲۲ بهمن برای رژیم به بار آوردی آغازی خواهد شد بر پایان اون!
همه دیدیم که رژیم دوباره دقیقا مثل ماکت آر‌کیو۱۷۰ برای حفظ آبروی خودش مجبور شد برای شلوغ نشون دادن خیابون‌ها از ماکت و مانکن استفاده بکنه! اجازه بدید همین الان یه تماس تلفنی داریم از منهتن، هوشنگ‌ جان درود بر تو!
هوشنگ: درود به شرفت مرد!
مجری: هوشنگ جان برای مردمت بگو اون‌چه که می‌دونی رو!
هوشنگ: من یه خواهرزاده دارم که ۹سالشه و خیلی بعیده که دروغ بگه؛ اونا خونه‌شون تو یکی از خیابونای منتهی به میدون آزادی هستش؛ صبح روز۲۱ بهمن که داشتم باهاش تلفنی حرف می‌زدم، اونم داشت می‌رفت نونوایی نون بگیره که یهو دیده بود دارن یه وانت پر از مانکن رو می‌برن توی یه پاساژ!
 
دو: درخت!
مجری: ملت! آریایی‌های خون‌گرم! رژیم درحال کشیدن آخرین نفس‌های خودشه! دیدید تو۲۲ بهمن حکومت چه کرد؟ ندیدید؟ شما هم نفهمیدید یعنی؟(با یه مشت نفهم طرفیم انگار) اصلا ببینم تا حالا به یه جنگل انبوه و متراکم و فشرده، از بالا، دقیقا از بالا نگاه کردید؟ حالا گرفتید مطلبو؟ این فیلم‌هایی که دارن از صدا و سیما بهتون غالب می‌کنن که زیرش نوشته "تصاویر راهپیمایی" رو باور نکنید! اینا تصاویری هستش که رفتن از بالای یه جنگل انبوه و متراکم گرفتن... . تماس تلفنی ما با پدرام همین الان برقرار شد، پدرام درود بر شرفت!
پدرام: شرف بر درودت!
مجری: الان کجایی و داری چی می‌بینی؟
پدرام: من الان بالای جنگل‌های ایالت هاوایی درحال پرواز با هواپیمای شخصی خودم هستم! نکته جالب توجه اینه که یه جنگل انبوه و متراکم رو وقتی از بالا نگاه کنی، خیلی شبیه اون چیزیه که تلویزیون حکومت ایران داره نشون می‌ده!
 
سه: ساندویچ، کارت‌شارژ، ساندیس... !
مجری: خب! درمورد راهپیمایی۲۲ بهمن هم بگم که چیز خاصی اتفاق نیافتاده، یه جا سیمکارت و ساندیس و ساندویچ مفتی بدن خداییش شما خودت نمیری واسش سر و کله بشکونی؟ من که میرم. ایمان از تهران پشت خطه!
ایمان: سلام من به نمایندگی از همه ساکنان ایران زنگ زدم به برنامه شما که خدمت‌تون عرض کنم مرتیکه پف... من […] تو برنامه‌تون که فک کردید همه مثل خودتون خرن...
مجری: بعله گویا ارتباطمون قطع شد!


٠٠:١٦ - جمعه ١ اسفند ١٣٩٣    /    عدد : ٤٢٠٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
نشریات مکتوب

قرآن الکترونیک

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیوندها

طرح ها و جشنواره ها
نیمکت
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
چرا به امیرالمؤمنین (ع) خاصف النعل می‌گفتند؟
یکی از موضوعاتی که در زندگی فردی و اجتماعی و مادی و معنوی انسان تأثیر بسزایی دارد، ساده زیستی و قناعت است که متأسفانه کمتر به آن توجه شده است، در حالی که از نظر فرهنگ دینی، یکی ....

مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
مشکل اصلی ازدواج های ما آموزش است.
حجت الاسلام شهاب مرادی؛ استاد مهارتهای زندگی است. به سایتش هم سری بزنید، پر است از سوال و جوابهای خانوادگی. بیش از ۱۱هزار عضو ثابت دارد و انبوهی از مشکلات دختران و پسران و همسرانی که او به تک تک آنها پاسخ می دهد...